Vertimo kaina

Atsiųskite užklausą arba dokumentą, kurį reikia versti, mums el. paštu info@ajprojects.lt  ir mes jums paskaičiuosime tikslią vertimo užsakymo kainą bei atlikimo terminą.

PASITIKIME RUDENĮ SU ANGLŲ KALBA!

Verčiant 4 asmens dokumentus į anglų kalbą, 4-tą dokumentą išversime NEMOKAMAI!!!

Tekstų vertimas – TIK NUO 5,5 / 1PSL. (priklausomai nuo kalbos)

Pastaba: Standartiniai dokumentai: asmens tapatybės kortelė, pasas, vairuotojo pažymėjimas, aukštojo mokslo diplomas, brandos atestatas ar jo priedas, neteistumo pažyma, pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą, santuokos/ ištuokos/ mirties/ gimimo liudijimas, nedarbingumo pažymėjimas.

Atkreipiame dėmesį, kad dėl skirtingų šriftų ir paraščių dydžių, tarpų, teksto išdėstymo ir apimties lape, vertimo lapas nėra lygus A4 formato lapui. Standartiniu dokumento lapu laikome 1700 spaudos ženklų be tarpų. Priešingai nei kituose vertimų biuruose, už tarpus jūs nemokate, todėl galutinė paslaugų kaina yra mažesnė.

Jei jūsų verčiami dokumentai yra labai panašūs, vienam pritaikysime standartinį vertimo įkainį, o kitam – tik redagavimo, taip sutaupysite pusę antrojo vertimo kainos.

Užsakymams, kurie yra didesni nei 20 puslapių, bei nuolatiniams klientams, pasirašiusiems sutartis su mūsų vertimo biuru, pritaikysime nuolaidas.

PVM mokestis prie galutinės paslaugų kainos nėra pridedamas.

Skubiems vertimams antkainis nėra taikomas.

Į viršų