2 faktai apie svorio metimą

pagal | 2022 20 birželio
Svorio metimas

Kad atsikratytumėte nereikalingo svorio, svarbiausia žinoti ar jūs tam pasirengę, bei turėti motyvacinius tikslus. Siūlome nepasitikėti kiekvienu internetiniu mitybos planų sudarytoju, nes jie gali būti apgavikai, kurių pagrindinis tikslas – uždarbis. Mitybos planai turėtų būti sukurti žmogui individualiai, kadangi kiekvienas organizmas, svoris, veikla ir kiti dalykai skiriasi. Kad išgautumėte pačius geriausius rezultatus, svarbu suvartoti maistą su mažesniu kaloringumu ir padidinti savo fizinį aktyvumą. Svorio metimo metu, jūs pakeisite savo gyvenimo būdą ir kitus įpročius.

Būkite pasiruošę svorio atsikratymui

Svorio metimas nėra įmanomas per kelias savaites, tai reikalauja ilgo laiko, kadangi sveikas svorio metimas, turėtų būti atliekamas palaipsniui. Norint atsikratyti svorio, jūs turite žinoti, kad tam esate pasiruošę, bei įsitikinę, kad galite pakeisti savo valgomą maistą ir pridėti fizinio aktyvumo. Mitybos planų profesionalai turi pateikę net 8 skirtingus klausimus, kurie padės nuspręsti ar tam esate pasiruošę. Svarbu paminėti, kad kai kurie klausimai yra susiję su stresu, kadangi žmonės mėgsta stresą malšinti su maistu, o tai yra viena iš pagrindinių priežasčių, kodėl svoris gali būti per didelis. Siūlome peržvelgti atrinktus klausimus:

  1. Ar jūs motyvuoti, kad numestumėte svorio?
  2. Ar svorio metimui gali blaškyti šalia esantys žmonės?
  3. Ar maistą valgau, kad galėčiau atsikratyti savo patiriamo streso?
  4. Ar stresą numalšinti galiu su kitais būdais?
  5. Ar man prireiks specialistų arba draugų pagalbos, kad atsikratyčiau streso?
  6. Ar esu pasiryžęs keisti savo mitybą?
  7. Ar esu pasiryžęs padidinti savo fizinį aktyvumą?
  8. Ar turiu pakankamai laiko, kad galėčiau atlikti pasikeitimus savo gyvenime?

Būtina motyvacija

Jokio žmogaus nėra, kuris lieptų arba priverstų jus atsikratyti svorio, jeigu jūs to nenorite. Norint įgyti gražesnes kūno formas ir atsikratyti papildomų kilogramų, svarbu užtikrinti tinkamą maistą ir atlikinėti reguliarias mankštas. Ant tuščio lapo galite pasirašyti motyvacinius dalykus, kurie padės jums laikytis tinkamos mitybos. Taipogi, galite atrasti šeimos narių arba draugų, kurie visuomet suteiktų jums motyvacijos ir jūsų išklausytų. Dažnai žmonėms padeda rašteliai ant šaldytuvo, kuriuose parašyti jūsų tikslai.

Svorio mažinimas yra reikalingas daugiausiai tiems, kas turi viršsvorį.