Automobilio tikrinimas pagal kėbulo numerį

pagal | 2022 27 gegužės
Automobilio patikra

Daugelis žmonių perka tik naudotus automobilius, kadangi jie yra ženkliai pigesni už tuos, kurie pardavinėjami automobilių salonai. Vieni nenori imti paskolų, kad neįsipareigotų paskolų teikėjam, o kiti tiesiog neturi reikalingo įnašo. Naudoto automobilio pirkimas nėra toks ir paprastas, kadangi labai sunku atrasti tvarkingą transporto priemonę. Mūsų šalyje, vis daugiau atsiranda nesąžiningų pardavėjų, kurių tikslas tik uždirbti nuo jūsų. Šiais laikais galima išvengti apgaulingo automobilio pirkimo, jei naudojatės ,,VIN patikra” paslaugomis.

Toje paslaugoje jūs perkate ataskaitą apie norimą transporto priemonę, kurioje gausite plačios ir naudingos informacijos, bei taip galėsite išvengti prasto automobilio įsigijimo. Šios paslaugos kaina tikrai nėra didelė, vieno automobilio patikra kainuoja 15 eurų, o jeigu pirksite dvi ataskaitas, tuomet kaina bus 20 eurų. Reikėtų nepamiršti, kad paspaudus ant mūsų nuorodos, jums bus pritaikyta 20 procentų nuolaida, todėl kaina sumažės dar labiau.

Automobilio patikra pagal kėbulo numerį leidžia kiekvienam asmeniui tikrintis norimas transporto priemones iš sau patogios lokacijos, jums reikės tik žinoti automobilio identifikacinį kodą (VIN).

Informacija apie VIN patikros ataskaitą

Vis daugiau žmonių renkasi pasinaudoti šia paslauga, nes taip gali išvengti blogo pirkinio. Jums bus pateikiama naudingiausia informacija. Informacija yra patikima, kadangi ją išgauna iš sertifikuotų servizų, draudimo kompanijų, techninės apžiūros padalinių, registrų centrų, skelbimų, iš pačių automobilių. Svarbu paminėti, kad informacija gaunama iš viso pasaulio, o ne vien iš Lietuvos.

  • Vogti automobiliai – kad ir kaip keista, tačiau Lietuvoje galima atrasti pardavinėjamų automobilių, kurie yra paieškomi kurioje nors šalyje. Deja, bet patys tikrai mes negalime patikrinti viso pasaulio paieškos bazių, tačiau ataskaita už mus tai padarys ir praneš, ar automobilis yra paieškomas.
  • Klastojamos ridos – dažnas šių laikų perpardavinėtojų darbas : atsukti ridą. Kiekvienas žmogus nori nusipirkti automobilį su mažesne rida, kad išvengti didelių remonto išlaidų. Jeigu rida buvo kada nors atsukta, jums tai bus parodyta. Jūs matysite kiekvienų metų ridos augimo istoriją ir kaip ji keitėsi. Jeigu bus pastebėta atsukta rida, jūs tai matysite.

    Netikra rida

    Netikra rida