Kaip pasirinkti jums tinkamiausią ilgalaikio makiažo techniką

pagal | 2023 3 sausio

Permanentinis makiažas vis labiau užkariauja moterų širdis, palengvindamas joms kasdienį gyvenimą. Jau atsikėlusios ryte iškart pajuntate naudą, nes jūsų veido bruožai ryškūs ir jų nebūtina ryškinti dekoratyvine kosmetika, bet visgi jei panorėsite daugiau išraiškingumo, visuomet galite paimti antakių, akių ar lūpų pieštuką ir išryškinti spalvos sodrumą.

 

Permanentinis makiažas dažnu atveju nepakeičia visiškai kosmetikos naudojimo, tačiau pasitarnauja kaip bazė, formos trafaretas, paruoštukas. Ne retai girdimas mitas, kuomet moterys galvoja jog atlikus ilgalaikio makiažo procedūrą ir padailinus bruožus, joms daugiau nebereikės naudoti dekoratyvinės kosmetikos, tačiau ne visuomet. Yra atvejų kai antakiai ir jų plaukeliai yra pilnos, gražios formos, pigmentas parenkamas artimu atspalviu su jūsų plaukeliais, o galutinis rezultatas atrodo natūralus ir kasdien nieko daugiau nereikia daryti. Bet, pavyzdžiui, jei norėsite pasidaryti pilną veido makiažą, tuomet ir antakius norėsite paryškinti pieštuku, šešėliais, tačiau šiuo atveju užtruksite vos kelias sekundes.

 

Kalbant apie akių vokų mikropigmentaciją, odoje matomas pigmentas laikui einant šviesėja, jis tampa blyškesnis, ne toks sodrus kaip pradžioje. Tuomet atliekant makiažą, taip pat šešėliais norima paryškinti šį plotą, bet vėl gi visas procesas užima daug mažiau laiko nei būtumėte be permanentinio makiažo padailinimo. O lūpos visuomet gali būti dažomos kita spalva, nors ir atliktas ilgalaikis makiažas. Taigi permanentinis makiažas jūsų draugas ir pagalbininkas.

 

Kiekvienas žmogus yra labai skirtingas, su savo skirtinga gyvenimo istorija, skirtingu genų rinkiniu, skirtingais veido bruožais, todėl atėjus į ilgalaikio makiažo kabinetą pas specialistą, pirmiausia papasakojate savo priežiūros įpročius, ką mėgstate veikti, kokią kosmetiką, formas ir spalvas mieliau renkatės, tuomet turint šią informaciją specialistas apžiūri jūsų veido bruožus, simetriją, odos tipą ir pritaiko savo turimas žinias pritaikant jums tinkamiausias spalvas ir formas. Kas tiko vienam žmogui, nebūtinai tiks jums, todėl negalite sakyti , kad noriu tokių pat antakių ar lūpų spalvos kaip pas draugę. Profesionalus specialistas parinks tik jums pritaikytą variantą. Būna atvejų kai neauga plaukeliai antakių srityje, tai gali būti dėl autoimuninių ligų, per daug agresyvaus pešiojimo zonomis nebeatauga plaukeliai. Permanentinio makiažo pagalba galima užpildyti tuščias zonas ir suteikti vientisumo antakių formai ir spalvai, sulyginti atsiradusius asimetrijos požymius. Atvejai kai antakių plaukelių augimo liniją nukreipta žemyn, akys atrodo liūdnos, užkritusios, tuomet ilgalaikis makiažas gali vizualiai atverti akis, paryškinama forma, sulyginamas aukštis, pakeliami antakių galiukai. Tačiau natūralūs plaukeliai niekur nedingsta, jie vėl auga ta pačia kryptimi, todėl šiuo atveju reikia daugiau asmeninių pastangų suteikti antakiams gražią išvaizdą kasdien. Plaukeliai turėtų būti šukuojami į viršų, išpešiojami nereikalingi aplink formą augantys, ir jei plaukelis labai šviesus, ar jau atsiranda žilų tuomet kartais juos galima nudažyti plaukelių dažais, ir suteikti antakiams vientisumo. Tokio tipo antakiams tenka skirti daugiau priežiūros, kad jie visuomet atrodytų dailūs.

 

Kaip matome daugiausiai darbo ir priežiūros reikalauja antakiai, tiksliau jų plaukeliai, kadangi dar niekas neišrado kaip juos patamsinti tokiu ilgalaikiu būdu kaip permanentinis makiažas. Lūpų ar akių mikropigmentacija leidžia labiau pamiršti šias padailintas formas, užtenka atlikti ilgalaikio makiažo atnaujinimus kasmet, ar truputį rečiau.