Ko reikia tikėtis nuėjus į kaljanų barą?

pagal | 2022 8 liepos
Kaljano nuoma Vilniuje

Kaljanų baras Vilniuje tampa vis labiau pamėgstama vieta, kadangi ten galite atsipalaiduoti ir pabėgti nuo savo rutinos. Atėję čia, jūs pajausite visus galimus kaljano malonumus ir pamatysite kuo skiriasi profesionaliai paruoštas kaljano, nuo įprasto paruošimo. Jeigu esate tabako mėgėjas, tuomet tokia vieta bus tinkama jums ir jūsų draugams. Šioje vietoje įsitaisysite patogiai prie stalo, galėsite atvirai ir maloniai pasišnekėti su savo draugais, bei smagiai praleisti savo laiką. Vos tik įėjus, pamatysite kaljanus pastatytus ant stalo, gros rami muzika. Senovėje, žmonės kaljaną laikydavo kaip meno formą, kad galėtų suburti socialinius susitikimus. Kaljanų bare jūs esate laukiami visuomet ir nesvarbu ar jūs naujokas, ar patyręs kaljanistas.

Nežinau kaip viskas vyksta

Tikrai nėra dėl ko jaudintis, kadangi bare rasite patyrusius kaljano ekspertus, kurie mielai jums padės. Galite paprašyti patarimų arba užduoti jums rūpimus klausimus. Čia dirba malonūs darbuotojai, kurie mielai su jumis pabendraus ir papasakos daugiau apie kaljano industriją. Kiekvieno apsilankymo metu, jūs gausite vis naujos patirties, kadangi sutiksite skirtingus žmonės ir galėsite išbandyti vis kitokį pasirinkimą.

Kaljano tipai bare

Kaljano baras yra įrengtas pagal šiuolaikišką erdvę, kurioje rasite nuostabių dekoracijų. Patogios vietos, kuriose galėsite maloniai mėgautis kaljanu. Kad apsilankymai būtų unikalūs, čia yra siūlomi net keturi skirtingi kaljanų tipai:

  • Autorinis kaljanas.
  • Premium kaljanas.
  • Vaisinis kaljanas.
  • Klasikinis kaljanas.

Kas kartą atėjus, galite rinktis skirtingą kaljano tipą, o jo komponentus išsirinksite patys!

Laikykites baro etiko

Kaljano bare yra laikomasi tam tikro etiketo, kad kiekvieno asmens pasisėdėjimas būtų malonus. Atėję čia, jūs busite sutiktas maloniai, tad reikia elgtis ir su kitais lankytojais ir personalu maloniai. Jokie konfliktai čia nėra toleruojami, o jeigu elgiatės negražiai, tuomet galite būti išprašomas iš baro. Kaljanai Vilniuje pamėgta vieta tarp draugų, todėl siūlome aplink stalą susėsti tolygiai, kad būtų patogu dalintis vienu kaljanu. Kuomet padavinėjate žarną savo draugui, laikykite antgalį nukreipę į save. Jeigu antgalis yra laikomas nukreiptas į draugą, tai yra rodomas nemandagumo gestas.