Žinant vos kelias gudrybes pasigaminti tuno salotas galima labai nesunkiai

pagal | 2022 19 liepos

Norint pagražinti kūno linijas, dažniausiai renkamės nekaloringą ir lengvą maistą. Ir toks pasirinkimas būna salotos. Jos gali būti pačios įvairiausios. Tačiau dažnas, kuris nemėgsta salotų mano, kad jos nėra labai skanios, nes reikia valgyti tik salotų lapus ir kelis pomidorus. Tačiau net ir paprastos salotos gali būti labai skanios. Joms pakanka vos kelių ingredientų ir jos gausis labai puikaus skonio. Vienos skaniausių salotų, kurias galima pasirinkti yra tuno. Jos gali būti gaminamos įvairiais būdais.

Slapti ingredientai, kurie gali pakeisti salotas

Tikriausiai kiekvienos salotos turi tam tikras gudrybes, kuriomis pasinaudojus jos tampa dar skanesnės, ne išimtis yra ir tuno salotos. Jas labai paskanina bulvė ir kiaušinis. Kad būtų dar skaniau, geriausia rinktis šviežias, nedideles bulves, ir jas gerai nuplovus reikėtų virti su lupena. Virti su ja reikėtų todėl, kad joje taip kur kas labiau išsaugoma naudingos medžiagos ir skonis būna žymiai geresnis. Į salotas jų maišyti nereikėtų, jas pakanka supjaustyti skiltelėmis ir uždėti kelis gabalėlius ant salotų viršaus. Geriausia jas patiekti šiltas. O kiaušinį taip pat reikėtų dėti ant viršaus, o nemaišyti į vidų. Tobuliausias variantas būtų tada, jei jį pavyktų išvirti su vos minkštu tryniu. Tačiau jis neturėtų būti per skystas, kad perpjovus visas trynys neišbėgtų. Geriausia jį perpjauti į keturias arba šešias dalis ir uždėti ant salotų viršaus. Norint šiek tiek pagražinti, galima užberti šiek tiek pipirų. Puiku, jeigu jį pavyktų patiekti dar šiltą.

Su kuo galima pagardinti tuno salotas?

Vėlgi, tai priklauso nuo kiekvieno skonio ir kiekvienas gali rinktis taip, kaip jiems skanu, nes tuno salotas galima gardinti įvairiai. Jeigu norite sveikesnio varianto, tuomet jas galite gardinti paprastai su alyvuogių aliejumi, druska ir pipirais. Jeigu norisi šiek tiek rūgštelės, tuomet galima išspausti šiek tiek citrinos sulčių. Jeigu labai norite salotų, bet namuose neturite alyvuogių aliejaus, tuomet puikiai tiks tas aliejus, kuris naudojamas tunui marinuoti. Tad tokio aliejaus nereikia nupilti ir jo visą turinį galite pilti ant jau supjaustytas salotas. O jeigu norite šiek tiek sotesnio varianto, tokioms salotoms puikiai tiks ir majonezas.

Kokios daržovės tinka tokioms salotoms?

Jos tinka praktiškai visos, kurias mėgstate. Daržovės gali būti tiek šviežios, tiek marinuotos. Jas paskaninti galite ir su alyvuogėmis. Tad kiekvienas gali gaminti individualias salotas su patinkančiomis daržovėmis.