Ar verta turėti oro kondicionierių darbo vietoje?

pagal | 2022 2 birželio
Oro kondicionieriai ofise

Vis daugiau įmonių pripažįsta, kad oro kondicionavimas yra svarbus darbo vietose. Kad darbas būtų malonesnis, tuomet reikia užtikrinti tinkamą oro temperatūrą, bet kuriuo metų laiku. Šilumos siurbliai ir oro kondicionieriai padeda patalpoms išlaikyti reikiamą oro temperatūrą, nepriklausomai nuo oro lauke. Problema, kad dažnai vadovai gaili pinigų ir galvoja, kam investuoti į oro kondicionierius? Prisiminkite 2021 metų vasarą, kuomet karščiai buvo nežmoniški, o darbą atliktu buvo sunku, nes karštis neleidžia susikoncentruoti į užduotis.

Kondicionavimas pagerina darbuotojų produktyvumą

Visame pasaulyje buvo atliekami tyrimai su skirtingomis oro temperatūros. Rezultatų išvadoje buvo rašoma, kad temperatūra smarkiai įtakoja darbuotojų efektyvumą. Karštis padaro žmones irzlesnius, o tuomet ir koncentracija į darbą dingsta arba ženkliai sumažėja.

Kuomet ofise būna karšta, tada ir darbo tempas sumažėja, bei darbuotojai greičiau pavargsta ir praranda motyvaciją dirbti. Oro kondicionavimo įsirengimas darbo vietoje yra protingas ir paprastas sprendimas, kuris padės visų sezonų metu. Nepamirškite, kad oro kondicionieriai ne tik gali atšaldyti patalpas, tačiau jas ir sušildyti, todėl jie bus naudingi ir šaltuoju metų laiku.

Energiją taupantis vėsinimas sutaupys jums pinigų

Kai kurie žmonės tiesiog negali pakęsti karščio, todėl jie ieškos alternatyvų, kad savo darbo vietą galėtų atvėsinti. Elektriniai vėjeliai naudoja kur kas daugiau energijos, negu oro kondicionieriai. Jeigu ofise dirba didelis žmonių kiekis, tuomet vis daugiau darbuotojų pradės naudoti vėjelius, o tai taps didesnėmis elektros išlaidomis. Ventiliatoriai kainuoja ne mažus pinigus, tačiau jie yra triukšmingi ir neveiksmingi. Ventiliatoriai tiesiog karštą orą perkelia į kitą vietą, todėl jie patalpų neatvėsins. Oro kondicionieriai dirba labai tyliai, todėl niekam netrukdys dėl savo mažo garso.

Oro kondicionieriai pritraukia daugiau klientų į parduotuvę

Ar jums teko kažkada užeiti į parduotuvę, kad galėtumėte atsivėsinti, nes lauke yra per karšta? Vis daugiau fizinių parduotuvių įsirengia oro kondicionavimo sistemas, nes tai patogu ne tik darbuotojams, tačiau tai pritraukia daugiau potencialių klientų.

Oro kondicionierių montavimas yra labai populiari paslauga verslams, individualiems namams, todėl siūlome nesnausti ir apsvarstyti oro kondicionieriaus pasistatymą.