Ką reikėtų žinoti apie detoksikaciją?

pagal | 2022 27 rugpjūčio
Informacija apie detoksikaciją

Ar žinojote, kad įvairiausios dietos rėžimai yra dažnai vadinama – detoksikacija? Yra tikrai ne vienas būdas, kuris padeda iš žmogaus organizmo pašalinti toksinus ir atsikratyti nereikalingo svorio, bei paskatinti save į sveikesnę gyvenseną.

Kiekviena klinika siūlanti detoksikacijos programą gali turėti skirtingus metodus, tačiau dažni metodai yra šie:

  • Sulčių ir panašių gėrimų gėrimas.
  • Tam tikrų maisto produktų valgymas.
  • Maisto papildų vartojimas.
  • Storosios žarnos išvalymas.
  • Ėjimas į pirtį.
  • Mažinamas aplinkos poveikis.

Tokio tipo siūlomą detoksikaciją galite dažnai išvysti internete, komerciniuose skelbimuose ir televizijoje. Dažniausiai tokias paslaugas siūlo tik sveikatos centrai, tačiau reikia nepamiršti, kad detoksikacija gali būti pritaikoma ir kitų lygų gydymuose. Jeigu jus domina detoksikacija, tačiau nežinote ką daryti, tuomet siūlome atsirinkti tinkamiausią kliniką, kuri turi sukaupusi ilgametę patirtį.

Ar yra atliktų tyrimų susijusių su detoksikacija?

Internete buvo bandoma atrasti tyrimų rezultatų, kurie buvo atliekami su detoksikacijos programomis. Tačiau išsiaiškinome, kad yra atlikta tik labai nedaug tyrimų, tad tikslių išvadų negalime paminėti. Dauguma tyrimų parodė, kad detoksikacija yra naudinga jeigu bandoma sumažinti riebalų kiekį arba numesti nereikalingą svorį. Tyrimai dažniausiai nesiklostydavo sklandžiai, dėl tam tikrų priežasčių, tarkime planavimo metu iškildavo problemas, bei nebuvo daug dalyvių.

2017 metų tyrimas paaiškino, kad detoksikacija tikrai padeda numesti žmonėms svorio, nes jos metu yra išnaudojama daugiau kalorijų, nei jų suvartojama, tad šis faktorius mums paaiškina, kodėl yra sumažinami kilogramai.

Platesnė informacija apie detoksikaciją

Alkoholizmas yra dažna problema visame pasaulyje, tad detoksikacija yra kaip pirmasis žingsnis, kuris padeda žmonėms išsigelbėti nuo alkoholizmo problemų. Ąžuolyno klinika pasakoja, kad išblaivinimas yra dažna paslauga, kurią jie teikia. Jie turi sukaupę ilgametę patirtį ir visus pacientus gali priimti visą parą, bei nesvarbu kokios lyties atstovui reikia padėti. Mūsų minėta klinika tokio tipo paslaugas pradėjo teikti jau nuo 2010 metų, tad šiuo metu turi sukaupusi net 12 metų patirtį.

Kiekvienas pacientas yra prižiūrimas kiaurą parą, kad būtų užtikrinta, jog pacientas pasijaus geriau ir neatsiras jokių neigiamų simptomų.