Kaip pasirinkti LED nagų lempą?

pagal | 2022 13 lapkričio

LED nagų lempa yra labai svarbi priemonė profesionaliam manikiūrui atlikti. Šviesos diodų lempos pavadinimą gavo dėl to, kad jų įrenginyje šviesos diodai naudojami kaip šviesos šaltinis. Kaip ir klasikiniai prietaisai, LED lempos nagams veikia ultravioletiniais spinduliais, tačiau skirtingai nuo jų, naujos kartos prietaisai turi šviesos diodus, iš čia ir pavadinimas.

Tikslas

LED nagų lempos yra daugiafunkcinės. Jos naudojamos ir salonuose, ir namuose. Dažniausiai naudojamos LED lemputės:

Nagų priauginimo technologijoje: aparato skleidžiama ultravioletinė šviesa padeda greitai sukietėti tiek pagrindiniam sluoksniui, kuris leidžia išlaikyti meistro suteiktą nagų formą, tiek baigiamajam sluoksniui;

Gelinio lako džiūvimo proceso metu nagai tampa itin tvirti, o manikiūras tampa praktiškas dėl objektyvių lempos galimybių išdžiovinti laką per kelias minutes;

Klasikinio nagų lako džiovinimui: rankos laikomos prietaise labai trumpą laiką, tačiau žinoma, kad tai turi stulbinamą poveikį: lakas ant nagų išliks daug ilgiau.

Kaip pasirinkti led lempas?

Prieš nuspręsdami pirkti, turite žinoti, kaip jį naudosite: namuose retkarčiais ar kasdien 8-12 valandų salone. Tai padės nustatyti pagrindinius parametrus, į kuriuos pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį rinkdamiesi lempą:

Vienas iš pagrindinių yra galia, nuo kurios priklauso jo kokybė ir ištvermė. Profesionali lempa turi būti didelės galios (36 vatų ar daugiau), kad esant dideliam klientų srautui nenukentėtų kokybė. Todėl geriau netaupyti ir perkant šviestuvą vadovautis ne jo kaina, o kokybe. Namų reikmėms galima įsigyti mažesnio galingumo (12 vatų ir mažesnės galios) lemputę.

Automatinis įjungimas yra antras pagal svarbą parametras. Šią funkciją turintys prietaisai gali taupyti energiją ir pinigus.

Naudodami laikmatį, galite atlikti procedūras, kurių laikas griežtai apibrėžtas.

Ventiliatorius, kad nagai mažiau degtų, taip pat yra papildoma įranga. Šviestuvai su ventiliatoriais paprastai perkami salonams.

Pasirinkimui įtakos turi lempučių skaičius prietaiso viduje, korpuso forma ir net spalva, tačiau pagrindiniai funkciniai parametrai tebėra pirmiau minėti kriterijai.