Kaip išrinkti tinkamiausius auskarus vaikams?

pagal | 2022 11 lapkričio
Vaikiški auskarai

Galbūt ruošiatės pradurti savo vaikui ausis, o gal jau jos pradurtos? Prieš keisdami auskarus arba verdami naujus, įsitikinkite, kad pasirinkote geriausius ir tikrai stilingus. Būdami tėvais, turėtumėte pasirūpinti savo vaiko sveikata ir užtikrinti, kad jie nešiotų tinkamus ir saugius auskarus. Tad pirmiausia jums reikėtų suprasti kokio tipo auskarus reikėtų pasirinkti.

Prieš pirkdami auskarus turite suprasti, kad vaikų auskarai yra netik mielos formos ir spalvos. Todėl reikėtų sutelkti dėmesį į vaikams pritaikytus auskarus ir jų naudojamų medžiagų tipą.

Vaikų auskarai nėra tokie pat kaip suaugusiųjų

Geriausi auskarai vaikams yra skirti išskirtinai vaikų ausims. Pirmiausia pastebėsite, kad jų dydis yra mažesnis nei suaugusiųjų asmenų. Dažniausiai jie turi trumpesnius stulpelius dėl vaiko ausies ir jie neapsunkina jų mažų ausų, o atramos yra sukuriamos su papildomomis priemonėmis, kad jie būtų saugiai prigludę.

Netinkami auskarai gali kelti diskomfortą, nes jie bus per sunkūs ir braižys ausį. Būtina tinkamai prižiūrėti, net ir kitokio tipo papuošalus.

Srieginio tipo auskarai turi užsegimą ir užtikrina, kad jie nebūtų pametami.

Į ką reikia atkreipti dėmesį renkantis vaikų auskarus?

Yra trys pagrindiniai kriterijai į ką būtina atkreipti dėmesį. Ir visiškai nesvarbu kelinti tai būtų auskarai jūsų vaikui.

  • Dydis – turi būti smulkūs ir lengvi auskarai.
  • Dizainas – pageidautina, kad turėtų srieginį užsukimą.
  • Medžiaga – hipoalerginė.

Kokiomis medžiagomis turėtų būti pagaminti vaikiški auskarai?

Vaikiški auskarai turėtų būti gaminami iš brangesnių metalų su didesniu aukso kiekiu. Ypatingai rekomenduojama pirkti auskarus su 14k arba 18k. Jūsų vaiko ausys gali būti ypatingai jautrios, todėl rekomenduojama naudoti tik aukščiausios kokybės auskarus.

Kuomet renkatės auskarus, perskaitykite naudojamų metalų sąrašą. Auskarai liečia jūsų vaiko odą, todėl jie privalo būti gaminami iš hipoalerginių metalų, kad būtų išvengiama visų alerginių reakcijų. Pigiuose auskaruose gali būti didelis kiekis švino, kadmio ir nikelio. Nikelis gali sudirginti vaikų odą ir ji paraustų ir atsirastų niežulys. Todėl prieš pirkdami auskarus, įsitikinkite, kad šių trijų medžiagų nėra.

Brangieji metalai, kurių aukso kiekis yra 14k arba didesnis, ir sidabras yra saugus pasirinkimas norint išvengti šių problemų.