Top 5 paakių kaukės

pagal | 2022 26 rugsėjo

Tamsūs ratilai ir raukšlės yra viena iš sunkiausiai sprendžiamų odos problemų, kurios visi siekia atsikratyti. Paakių kaukės vaidina svarbų vaidmenį mažinant smulkias linijas ir raukšles, taip pat jos padeda sumažinti paburkimą po akimis. Kai kuriems žmonėms gali kilti klausimas, kaip veikia paakių kaukės ir ar jos tikrai padės odai po akimis. Paakių kaukės turi savo paskirtį, skirtingus ingredientus, skirtus spręsti skirtingas problemas.

Dauguma paakių kaukių turi vėsinimo, raukšlių mažinimo ir antisenėjimo poveikį.  Tačiau prieš naudodami bet kokius produktus ant odos, ypač aplink akis, visada turėtumėte perskaityti instrukcijas ir ingredientų sąrašą, nes mūsų akys gali būti labai jautrios. 
Štai aptariame keletą paakių kaukių iš korėjietiškos kosmetikos.

1. SNP – Bird’s Nest Aqua Eye Patch

SNP yra korėjietiškas prekės ženklas, kuris daugiausia dėmesio skiria kliento odos sveikatai per odos priežiūros produktus, kurie yra moksliškai patikrinti ir sertifikuoti kaip saugūs.

SNP Bird’s Nest Aqua paakių kaukėje yra 1 000 mg paukščio lizdo ekstrakto ir hialurono rūgšties, drėkinančios sausą odą, ir sukuriama plona odą dengianti plėvelė, apsauganti odą. Be to, jame taip pat yra tokių ingredientų kaip kopūstų rožių vanduo, alavijo lapų ekstraktas ir citrono ekstraktas. Jis tiekia drėgmę ir maitinimą, pagerina odos ryškumą ir odos ląstelių apykaitą po akių sritimi. Ši paakių kaukė yra hidrogelio tipo, kuris greitai absorbuojamas, jis suteikia tiesioginį vėsinantį poveikį, kuris ramina plotą aplink akis.

2. Goodal – Green Tangerine Vita C Eye Gel Patch

„Goodal” naudoja galingus ir veiksmingus fito ingredientus iš laukinės gamtos su atsidavimu, kad pateiktų efektyvius odos priežiūros sprendimus, kurie gerbia, puoselėja ir gydo odą.  Jų Green tangerine Vita C eye gel Patch yra patentuotas hidrogelio lakštas, kuriame yra veikliųjų serumo ingredientų gelio pavidalu. Tai pagerina odos drėkinimą ir spindesį tik per 5 minutes!

3. VT Cosmetics – Super Hyalon Eye Patch

VT cosmetics turi daug nuostabių odos priežiūros priemonių. „Super Hyalon Eye Patch” yra dar vienas iš jų, puiki pagalba odai aplink akis. „Super Hyalon Eye Patch” jums gali priminti superherojų akių kaukę?! Ji apima ne tik po akimis esančią sritį, bet ir aplink akis. Specialus elastinis pluoštas padeda išlaikyti hidrogelio drėgmę ir suteikia patogų jausmą, nes turi gerą elastinę atkuriamąją jėgą ir kvėpavimą. Vandenyje tirpus hidrogelio lakštas ant elastingo pluošto suteikia odai drėgmės ir vėsinimo pojūtį.
Pakalbėkime apie viduje esančius ingredientus. Jame yra gama-OGA (poliglutamo rūgšties tipas) ir 8 rūšių hialurono rūgštys. Taip pat jame yra vandenyje tirpių ingredientų ( glicerino lecitino, citrinos rūgšties ir kt.), Kurie tiekia odai vėsumo pojūtį ir prisotiną odą drėgmės. 
Po odos priežiūros rutinos hidrogelio dalį pritvirtinate prie akių srities ir paliekate maždaug 15–20 minučių, tada nuimate.

4. ​heimish – Bulgarian Rose Water Hydrogel Eye Patch

Hemišo bulgarų rožių vandens hidrogelio paakių kaukė atrodo tokia estetiška! Ji turi ekologišką hidrogelio tekstūrą, kuri tirpsta karštame vandenyje! Ištirpinę galite naudoti kaip serumą Jis gali būti naudojamas bet kurioje iš susijusių sričių, kaktos, po akimis, raukšlėtose vietose ir net kakle. Pagrindinis ingredientas rožių vanduo išgaunamas Bulgarijoje. Tai viena didžiausių rožių aliejaus gamintojų pasaulyje ir šalis, kuri šimtmečius buvo glaudžiai susijusi su šia gražia gėle.

Rožių vanduo turi daug naudos mūsų odai, nes jis turi antibakterinių savybių. Jis padeda išlaikyti odos pH pusiausvyrą, o dėl savo stiprių priešuždegiminių savybių ramina sudirgusią ir į aknę linkusią odą. Taigi jis gali būti naudojamas daugelyje odos sričių. 
Išvalę veidą ir po tonizavimo, kuris subalansuoja odos pH, tiesiog išimkite atšaldytą mentelę ir paakių kaukę ir uždėkite ją po akimis, ar ant kitos odos vietos. Palikite maždaug 20–30 minučių. Likusi esencija gali būti naudojama kaip veido serumas.

5. Petitfee Gold Hydrogel Eye Patch

Šis prabangus „Gold Hydrogel Eye Patch” produktas tikrai yra vienas geriausių korėjietiškų paakių kaukių. Tai priemonė tiems, kurie ieško aukščiausios kokybės patirties. Ši paakių kaukė palepins jus, su tokiais ingredientais kaip 24K aukso ekstraktai, ženšenis, kolagenas ir rožių vandens ekstraktai.
Ši paakių kaukė atgaivins ir atjaunins plotą aplink akis, sumažindama patinimą, paburkimą ir raukšles. Joje taip pat yra hialurono rūgšties intensyviam drėkinimui.