Viskas ką turėtumėte žinoti apie EV krovimą

pagal | 2022 30 rugsėjo

Elektromobilių transporto priemonių populiarumas per pastaruosius metus išaugo labai ženkliai ir nėra matoma jokių lėtėjimo ženklų. Net nekyla abejonių, kad ateityje išliks tik elektra varomi automobiliai. Jau yra atliekami spėjimai, kad nuo 2030 metų nebeliks nei vieno automobilio, kuris būtų varomas dyzelinu arba benzinu.

Kokius turi privalumus elektromobiliai?

Kuo daugiau elektromobilių gatvėse, tuo mažesnė tarša aplinkoje. Kadangi tarša su elektromobiliais yra mažinama, tad ir mūsų ateitis gali būti tvaresnė. Tačiau elektromobiliai vairuotojams suteikia kur kas daugiau, nei tik taršos mažinimą.

Sutaupoma pinigų

Pirmiausia, elektromobiliai gali suteikti nuostabią vairavimo patirtį, kadangi automobilis lengvai valdomas dėl žemo svorio centro. Būkime atviri, tačiau juos labai patogu įkrauti bet kur, kur tik stovite. Teigiama, kad elektromobiliams reikia kur kas mažiau priežiūros nei įprastoms transporto priemonėms.

Asmenims kurie planuoja įsigyti elektromobilį, tuomet jų įkrovimas bus nauja patirtis.

EV įkrovimas yra viena iš priežasčių, kodėl turėtumėte įsigyti

Nesvarbu ar norite įsigyti pirmąjį elektromobilį ar atsinaujinti senąjį, vis tiek turite palyginti visas savo galimybes. Vienas iš pagrindinių skirtumų tarp EV ir tradicinės transporto priemonės su vidaus degimo varikliu, kad jūs turite pripildyti baką degalais. Dauguma mano, kad perėjimas nuo kuro pylimo iki akumuliatoriaus įkrovimo elektra gali būti sunkus dalykas.

EV įkrovimo vietos

Nors tai ir keistai skamba, tačiau automobilius su vidaus varomu varikliu galite baką užpildyti tik degalinėje. Tačiau savo elektromobilį jūs galite pasikrauti beveik bet kur. Įkrovimo stotelės yra įrengtos restoranuose, miestuose ir galite turėti savo namuose.

Prieš pirkdami elektromobilį, jūs iš karto turite pagalvoti apie jo įkrovimą. Nepamirškite, kad automobilio įkrovimas reikalauja kur kas ilgiau laiko, nei degalų užpildymas.

Pabaigai

Kadangi elektromobilių pasiūla tik auga, tad yra ne vienas būdas, kaip galite įkrauti savo elektromobilį. Yra įkrovimo laidai su skirtingais lygiais, nuo kurių priklausys, per kiek laiko pakrausite savo transporto priemonę. Yra ne tik skirtingi lygiai, tačiau ir skirtingi kabelių rėžimai ir kištukų tipai, kurie gali skirtis nuo jūsų buvimo vietos.